Adapazarı, Sakarya, Türkiye
+90 264 282 4363

Hakkımızda

Biz Kimiz?

On yılı aşkın süredir Playstation cafe sektöründe çalışmaktayız. Bu süre içinde bir çok Playstation cafe yönetim otomasyonu denedik Playstation cafe yönetimi için. Bu otomasyonlardan kimisi ya internet cafelerde kullanılan ya da ihtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılamayan özelliklerdeydi. İhtiyaçlarımızı tam anlamıyla karşılayacak bir Playstation cafe yönetim otomasyonu bulamayınca bunca yıldır sektörde edindiğimiz tecrübelerin birleşimi olan StationSoft Playstation cafe yönetim programını Neosis Yazılım şirketi ile beraber geliştirdik. ARGE çalışmalarımız hızla devam etmektedir.


Ayrıca!

StationSoft Playstation cafe yönetim programı pilot seçilen 10 Playstation Cafe'de 1 senedir kullanılmakla birlikte, işletme sahiplerinin cirolarında artış sağlamış olup, sıfır hata ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi, aklın ve bilginin eşliğinde kaliteli işler üreten bir Station Soft ailesi olmaktır. Bu temelden yola çıkarak Playstation cafe yönetim otomasyonu konusunda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye'de tek lider firma olarak müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için StationSoft ailesi ARGE çalışmalarına devam edecektir.

Misyonumuz

Playstation cafe yöneticilerinin memnuniyetini kazanmış, programın kullanımında kolaylık sağlaması amacıyla gelişen teknolojiyi ve yenilikleri daima yakından takip edip bu teknolojileri kullanarak müşterilerimize verimli ve kaliteli bir playstation cafe yönetim programı sunmaktır.