Adapazarı, Sakarya, Türkiye
+90 264 282 4363

Temel Özellikler

İşyerinde olmaksızın Tam Denetim

Playstation cafe sahibi işyerinde olmasada cafe yönetim programı sayesinde işletmenin faaliyetlerini kontrol edebilebilmesini sağlar.

Anlık Ciro Takibi

Playstation cafe sahibi işyerinde olmadığı zamanlarda StationSoft Playstation Cafe Rapor Bildirimi Programıyla günlük cirolarını anlık olarak istenilen saatte mail yoluyla 24 saat takip edebilme olanağı sağlar.

Mekan Tanımlama

Station Soft Playstation Cafe Programı ile işyeriniz ister çok katlı olsun, ister bölüm bölüm Mekan tanımlaması yaparak işyerinizi mantıksal olarak bölmenize imkan sağlar.

Farklı Oyun Konsollarına Farklı Fiyat Tanımlama

Station Soft Playstation Cafe Programı ile yan yana makinalarda PS2, PS3, PS4, XBOX oyun konsollarının hepsinde farklı fiyatlandırmalar yaparak hesap kesebilirsiniz.

Masa Başlığı Tanımlama

Station Soft Playstation Cafe Programı ile işyerinizdeki Masalara tek tek özel isimlendirme yapabilirsiniz.

Güvenlikli Raporlama

Station Soft Playstation Cafe Programı raporlarda herhagi bir silme, düzeltme vb. işlemlerine olanak vermeyen güvenlikli bir yapı sunar.

Hızlı Satış

Station Soft Playstation Cafe Programı ile müşterilere herhangi bir masa hesabına bağlı kalmadan direk adisyondan hızlı satış yapabilirsiniz.

Masa Taşıma

Station Soft Playstation Cafe Programı masaları taşıma özelliğiyle müşterilerin yaptığı masalar arası geçişi programa yansıtma, takip etme imkanı sağlar.

Oyuncu Sayısı

Station Soft Playstation Cafe Programı ile bir kişiden sekiz kişiye kadar masa açma/kapatma olanağı sağlar.

Kiralama Yönetimi

Station Soft Playstation Cafe Programı ile Kiralama yapan cafelere özel geliştirilmiş içerik ve takip imkanı sağlar.

Dakika-Fiyat Aralığı Tanımlama

Station Soft Playstation Cafe Programı ile cafelerde istenilen dakika aralığına istenilen fiyat tanımlaması yapılabilir. Bu özellik ile tanımlanan dakika-fiyat aralıklarına göre yapılan hesap kesimleri hem müşteri için hem işyeri için daha adil bir ücretlendirme imkanı sağlar.

Yetkilendirme

Station Soft Playstation Cafe Programı ile işyeri sahibi çalışanlarına özel kullanıcılar oluşturabilir, bu kullanıcılara özel yetkilendirme yapılabilir. Daha sonra ise çalışanların yaptıkları kritik işlemler (adisyon silme, stok güncelleme gibi) raporlardan gözlemlenebilir.

Ekran Alıntıları

Station Soft Playstation Cafe Programı ile ekran alıntılarına göz atmak için tıklayınız.